Dodano dnia: 22.10.2012 o godz: 7:29 | Numer ID: 1921
Link nie działa/spam ?

Adwokat Poznań

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie powoduje, że prawnicy kancelarii świadczą pomoc prawną na najwyższym poziomie.Kancelarii świadczy usługi w szczególności na obszarze miast: Poznań, Zielona Góra, Szczecin oraz Wrocław. Specjalizacja kancelarii obejmuje:prawo spółek (zakładanie,przekształcanie, likwidację oraz pełną obsługę);prawo procesowe;kontrakty i transakcje handlowe;nieruchomości i budownictwo;prawo pracy;prawo spółdzielcze;prawo sportowe;audyt prawny;dochodzenie należności (postępowanie egzekucyjne);prawo nowych technologii i e-biznes.
Wieloletnie doświadczenie i dobre zaplecze techniczne kancelarii pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie również na rzecz klientów indywidualnych (nie prowadzących działalności gospodarczej).
Świadczone usługi obejmują takie zagadnienia jak:spadek;testament;darowizna;lokale mieszkalne i inne nieruchomości;prawo pracy;spory sądowe;odszkodowanie.

Wpisując w wyszukiwarkę hasło kancelaria Poznań lub odszkodowanie Poznań strona kancelarii z pewnością pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwania. Kancelaria posiada także szerokie doświadczenie w dochodzeniu należności (windykacja Poznań)

Szczegóły strony www.ceranek.pl:

Komentarze do strony: www.ceranek.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.ceranek.pl

Adwokat Poznań
Adwokat Poznań
Adwokat Poznań
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: