Dodano dnia: 21.01.2020 o godz: 10:57 | Numer ID: 5841
Link nie działa/spam ?

Oczyszczalnie ścieków, EkoSan

Spółka EkoSan Instal ma ośrodek w mieście Lublin, grono inżynierów zapewnia całkowity zakres usług z dziedziny budowlanej. Na własnym wyposażaniu posiadamy różne niezbędne narzędzia w dodatku minikoparki do robót ziemnych.
oferujemy usługi projektowania i budowy przyłączy wodociągowych, wodnych, gazowych i kanalizacyjnych. Na obszarach nieskanalizowanych montujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. różne prace prowadzimy z koniecznymi przepisami i zgodnie z projektem. rozmaite kolizje systematycznie wykonujemy a w ewentualności przejścia pod drogami robimy przewierty lub przyciski. Nasze instalacje poddajemy próbie szczelności i odbiorom technicznym.
obszernie pojęta branżą HVAC to do tego obszar naszych prac. budujemy systemy rekuperacji, wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji we wszelkiego typu obiektach mieszkalnych, przemysłowych oraz usługowych. Posiadamy rekuperatory firmy Provent. W mieście Lublin istnieje masa instalacji zamontowanych przez naszą firmę.
Nasze biuro projektowe posiada projektantów sanitarnych posiadających różne uprawnienia wykonawcze. Projekty sanitarne projektujemy ze wszelkimi koniecznymi uzgodnieniami do tego zgodnie z obowiązujących przepisów prawa budowlanego.
Nasi hydraulicy wykonują instalacje sanitarne, centralne ogrzewanie, co, grzewcze wodne i kanalizacyjne. Prowadzimy montaż instalacji ogrzewania na każdy rodzaj paliwa. Jesteśmy w stanie tworzyć kompleksową budowę z obszaru instalacji i sieci sanitarnych na budynkach domowych i użytkowych. Nasi hydraulicy to osoby z doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną.
Przydomowe oczyszczalnie ścieków są rozwiązaniem dla każdego budynku oddalonego od miejskiej sieci kanalizacyjnej, montujemy oczyszczalnie o wielu lat i posiadamy ogromne doświadczenie w w tej branży. Zapraszamy na montaż przydomowych oczyszczalni ścieków w Lublinie oraz systemów zagospodarowania deszczówki.

Szczegóły strony ekosan-instal.pl:

Komentarze do strony: ekosan-instal.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę ekosan-instal.pl

Oczyszczalnie ścieków, EkoSan
Oczyszczalnie ścieków, EkoSan
Oczyszczalnie ścieków, EkoSan
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: