Dodano dnia: 13.11.2014 o godz: 13:05 | Numer ID: 2142
Link nie działa/spam ?

Polisarium.pl - Multiagencja ubezpieczeniowa.

Multiagencja ubezpieczeniowa najlepszym sposobem na kupienie taniego ubezpieczenia komunikacyjnego lub majątkowego. Z badań publikowanych w serwisach internetowych wynika, że przeciętny klient może zaoszczędzić średnio około 200-300zł na ubezpieczeniu oc samochodu oraz około 300-400zł przy wykupieniu pełnego pakietu ubezpieczeniowego OC, AC i NW. Dlaczego tak opłacalne jest korzystanie z usług multiagencji? Odpowiedź jest banalnie prosta: dzięki możliwości porównania ofert kilku a nawet kilkunastu ubezpieczycieli w jednym miejscu możemy optymalnie dobrać firmę, która właśnie przy naszych danych zaoferuje najniższą stawkę. Ubezpieczenie oc jest ubezpieczeniem obowiązkowym, powinniśmy więc szczególną uwagę zwrócić na cenę. Nie mamy większych korzyści z faktu posiadania ubezpieczenia w tzw. „lepszym towarzystwie”, które wedle opinii lepiej się wywiązuje z wypłaty świadczeń dla poszkodowanych. Ubezpieczyciele planują wprowadzenie możliwości likwidacji szkody poprzez własne oc tak, aby cena nie była jedynym wyznacznikiem przy wyborze ubezpieczenia oc. Multiagencja ma możliwość zaoferowania takiej polisy zarówno w PZU jak i Liberty Direct, dzięki temu nie musimy błądzić w ofertach tylko w jednym miejscu sporządzić wycenę i zdecydować co wybieramy. Plany towarzystw co do wprowadzenia regresu ubezpieczeniowego z polisy oc są nieoficjalne i nie wiadomo czy w ogóle wejdą w życie. Na przestrzeni ostatnich 5 lat powstało bardzo wiele firm specjalizujących się w doradztwie ubezpieczeniowym, jednakże z przykrością należy stwierdzić, że nie wszystkie zasługują na miano profesjonalnej obsługi klienta. Jak nazwać firmę, która poprzez kontakt telefoniczny proponuje składkę w wysokości np. 500zł a po przyjechaniu do ich placówki okazuje się, że rzeczywista składka to 630zł.


Multiagencje Warszawa to jeden z najtrudniejszych rynków tej branży w Polscy, konkuruje tutaj bowiem kilka bardzo poważnych firm wyposażonych w wyspecjalizowane oprogramowanie pomagające w doborze optymalnego wariantu ubezpieczenia, zarówno pod względem cenowym jak i co do warunków ogólnych. Jak już wcześniej wspomnieliśmy nie wszyscy jednak wykorzystują te narzędzia w sposób rzetelny podając właściwą wysokość składki, która się nie zmienia w ciągu zaledwie kilku godzin. Wiadomym jest, że ubezpieczyciele wprowadzają zmiany w stawkach składek podstawowych ale nie następuje to w takim tempie. Być może jest to nieetyczna strategia działania a to prędzej czy później odbije się na opinii placówki w której dochodzi do takich incydentów. Można by zadać pytanie po co iść do multiagencji ubezpieczeniowej skoro mogę skorzystać z kalkulatora ubezpieczeniowego dostępnego w Internecie. Tutaj odpowiedź jest jeszcze prostsza, w przypadku samodzielnego obliczania składki bardzo łatwo o popełnienie błędu, zwłaszcza w uwzględnianiu zniżek z tytułu bezszkodowej jazdy. Od chwili gdy działa centralny rejestr szkód należy zwrócić szczególną uwagę na to co podpisujemy i czy jesteśmy pewni oświadczeń jakie składamy w trakcie zawierania umowy ubezpieczenia. Istnieje bowiem ryzyko, że jeśli się pomylimy lub na pewno jeśli zeznamy nie prawdę, że zostaniemy ukarani dotkliwą dopłatą, która niejednokrotnie przewyższa wartość całej polisy.

Multiagencje ubezpieczeniowe Warszawa jak i te, które oferują swoje usługi w innych częściach Polski nie pobierają dodatkowych opłat za obsługę, proszę nie myśleć, że wypełniając wniosek samodzielnie przez Internet uzyskamy lepszą cenę, wręcz przeciwnie. Multiagenci bardzo często otrzymują dedykowane ich placówce produktu, które mogą przyznawać swoim klientom. Różnica pomiędzy ceną internetową a tą osiągniętą w multiagencji może być wyraźnie lepsza na korzyść multiagenta. Dodatkowym bardzo istotnym atutem przemawiającym za multiagencją jest fakt, że pracują tam osoby, które zdobywały swoją wiedzę poprzez szkolenia w każdym towarzystwie z osobna. Przykładowo w multiagencji Polisarium kadra pracownicza oprócz pełnych szkoleń posiada także wykształcenie wyższe o kierunku ubezpieczenia. Staramy się dobierać osoby, którym matematyka wszechobecna w ubezpieczeniach nie jest obca. Wieloletnie doświadczenie pomaga w doborze ubezpieczyciela oraz wariantu ubezpieczenia oraz w przypadku zaistnienia szkody komunikacyjnej lub majątkowej. Nieliczne firmy potrafią doradzić co zrobić w przypadku gdy dochodzi do zdarzenia losowego objętego ubezpieczeniowego. My uświadamiamy oraz kierujemy tak aby proces likwidacji był możliwie najkrótszy i przebiegał bezproblemowo. Każdy nasz klient może liczyć na indywidualne traktowanie oraz poświęcony czas na przekazanie niezbędnej wiedzy do zrozumienia zasad produktu na który się decyduje. Multiagencja Polisarium działa na terenie Warszawy i okolic. Nasze biura znajdują się w centrum stolicy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły strony polisarium.pl:

Komentarze do strony: polisarium.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę polisarium.pl

Polisarium.pl - Multiagencja ubezpieczeniowa.
Polisarium.pl - Multiagencja ubezpieczeniowa.
Polisarium.pl - Multiagencja ubezpieczeniowa.
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

lodz (20), meble (28), pożyczki (21), dieta (23), odchudzanie (21), falowniki (20), fotografia (18), noclegi (31), Kraków (26), adwokat (18), reklama (37), handel (27), medycyna (25), pozycjonowanie (66), banki (16), blog (17), usługi (31), samochody (19), transport (21), katalog (21), uroda (24), fotografia ślubna (18), Pozycjonowanie stron (25), producent (19), motoryzacja (17), sklep internetowy (16), usługi transportowe (18), / wesele (24), finanse (17), Warszawa (64), styczniki (20), dentysta (16), skup samochodów (17), strony internetowe (19), sklep (31), strony www (18), zdrowie (40), nieruchomości (16), kredyty (24), ślub (23)