Dodano dnia: 01.12.2010 o godz: 17:59 | Numer ID: 310
Link nie działa/spam ?

Regeneracja, naprawa tylnej belki

Od blisko 10 lat zajmujemy się naprawą tylnych belek skrętnych następujących samochodów: Peugeot: 106, 205, 206, 306, 309, 405, PARTNER ; Citroen: AX, SAXO, ZX, XSARA, BERLINGO, XSARA PICASSO ; Renault: Kangoo, Megane, Laguna, Scenic, Clio, 19.

Tak wąska dziedzina doprowadziła do perfekcyjnej organizacji czasu pracy, dzięki czemu {naprawa|regeneracja) nie trwa dłużej niż 1,5h (od przyjazdu samochodu do wyjazdu). Krótszy czas pracy to mniejsze koszta końcowe dla Ciebie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny.

Nasz park maszynowy wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt. W przeciwieństwie do wielu naszych konkurentów my nie używamy ciężkich młotków do naprawy. My robimy to profesjonalnie z dbałością o szczegóły. Zajmujemy się tylko regeneracją tylnych belek.

Antałex jest firmą, której wąską dziedziną jest regeneracja tylnej osi skrętnej w samochodach Peugeot, Citroen oraz Renault..

Regeneracja tylnej osi polega na wymianie uszkodzonych elementów na nowe, orygionalne części zamienne. Dzięki temu można przejechać 100tys.km.

Szczegóły strony www.tylna-belka-peugeot-citroen.pl:

Komentarze do strony: www.tylna-belka-peugeot-citroen.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.tylna-belka-peugeot-citroen.pl

Regeneracja, naprawa tylnej belki
Regeneracja, naprawa tylnej belki
Regeneracja, naprawa tylnej belki
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: