Dodano dnia: 11.04.2014 o godz: 14:05 | Numer ID: 3561
Link nie działa/spam ?

Wyjątkowe edukacyjne gry dla dzieci

Na rynku gier komputerowych coraz więcej pozycji kierowanych jest do dzieci. Coraz to większa jest ilość, ich zwolenników, lecz także i przeciwników.
Najwięcej mogą w tym temacie powiedzieć wszyscy rodzice. Jednym, nie przeszkadza to, iż dzieciaczek spędzi jedną czy dwie godziny dziennie przed monitorem komputera, dla innych jest już to problemem, ponieważ są zdania, iż w tym czasie dziecko powinno spędzić czas w sposób aktywny. Zdania są podzielone, im więcej ludzi, tym więcej opinii. Nie da się jednakowoż ukryć, że na rynku jest dużo gier, które nic nie wnoszą w rozwój malucha, i w takim przypadku faktycznie marnuje ono jedynie swój czas.
Akademia Umysłu wprowadziła jednak na rynek wyjątkowe edukacyjne gry dla dzieci, które w znacznym stopniu pozwalają na rozwój koniecznych w tym wieku cech, jakimi są pamięć, koncentracja, czy chociażby fantazja dziecka. Zdaniem ekspertów, już piętnaście minut codziennie, przeznaczone na zabawę za pomocą wspomnianych gier, oddziałuje na osiąganie większych sukcesów w szkole, a w przyszłości w pracy.
Dzieci łatwiej się skupiają, w mniejszym stopniu stresują, łatwiej odrabiają zadania domowe, mają lepszy kontakt z rówieśnikami, szybciej opanowują niezbędny materiał w szkole. W zasadzie zmuszeni jesteśmy się liczyć z tym, iż komputer wpisany jest w nasze życie i pozbywanie się go z życia dziecka mija się z celem. Warto jednakowoż, ten czas spożytkować wspólnie na rozrywce z dzieckiem, albowiem wtedy nawiązujemy wspólne, bliższe relacje.
Edukacyjne gry dla dzieci, mogą tym samym stanowić uciechę dla całej rodziny, dzięki czemu nasze dziecko również w zdrowy sposób nauczy się, czym jest rywalizacja.

Szczegóły strony www.akademia-umyslu.com.pl:

Komentarze do strony: www.akademia-umyslu.com.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.akademia-umyslu.com.pl

Wyjątkowe edukacyjne gry dla dzieci
Wyjątkowe edukacyjne gry dla dzieci
Wyjątkowe edukacyjne gry dla dzieci
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

falowniki (20), / wesele (26), finanse (17), noclegi (31), medycyna (26), dieta (23), ślub (23), Warszawa (64), usługi transportowe (18), kredyty (24), producent (19), blog (17), sklep internetowy (18), nieruchomości (18), adwokat (21), fotografia ślubna (18), Kosmetyki (16), uroda (27), transport (22), katalog (21), strony www (18), sklep (33), zdrowie (41), usługi (32), skup samochodów (17), handel (27), samochody (19), pozycjonowanie (67), lodz (20), pożyczki (21), reklama (40), Kraków (28), styczniki (20), banki (16), odchudzanie (21), fotografia (18), meble (30), Pozycjonowanie stron (28), motoryzacja (18), dentysta (16)