Dodano dnia: 03.09.2016 o godz: 1:05 | Numer ID: 4817
Link nie działa/spam ?

Fizjoterapia Gdańsk

MedFizjo. pl to Poradnia Rehabilitacyjna mieszcząca się w Gdańsku-Zaspie na parterze z tył budynku na Al. Jana Pawła II 4i. Naprzeciw gabinetu jest bezpłatny parking. Można także dojechać kolejką SKM, autobusem 127, 227, 158, 188 oraz tramwajem 2, 8 oraz 5, 6, 9, 11, 12. Wejście do gabinetu jest bez schodów od razu z poziomu ulicy. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów. MedFizjo. pl wyposażona jest w nowoczesny sprzęt medyczny a nasi pracownicy reprezentują najwyższą wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Prowadzimy także naukę chodzenia w domu Pacjenta na terenie rehabilitacja Sopot i Gdańsk Wrzeszcz rehabilitacja.
Świadczymy usługi na wysokim poziomie, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów.
Nasza medfizjo. pl to placówka fizjoterapeutyczna zajmującą się diagnostyką kliniczną narządu ruchu i rehabilitacją neurologiczną w Gdańsku. Fizjoterapia Gdańsk charakteryzuje się nowoczesnymi metodami rehabilitacyjnymi. Gabinet rehabilitacji medfizjo. pl ma nowoczesny sprzęt fizykoterapeutyczny jak pole magnetyczne Gdańsk, laser, ultradzwięki Gdański. Tak jak każdy rodzaj masażu, rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Stosowano go już w starożytności. Obecnie jest określany przez medycynę jako pomocnicza metoda fizjoterapii w przypadku wielu chorób - dotykających zarówno ciało jak i psychikę. Masaż jest pomocny w łagodzeniu takich dolegliwości jak napięcie psychiczne, przy nerwicach, stanach lękowych i depresji, skurczach mięśniowych, bólach stawów. Masaż Gdańsk i Sopot masaż to np. drenaż limfatyczny oraz masaż relaksacyjny i klasyczny. Istnieje także masaż sportowy.
Pracownicy medfizjo. pl reprezentują najwyższy profesjonalizm i zaangażowanie w proces rehabilitacja Gdańsk Żabianka.
Gdańsk rehabilitacja nfz jak np. choroby kardiologiczne -po rozrusznikach serca, po zawałach, przy niewydolności serca, rehabilitacja ortopedyczna np. usprawnianie po endoprotezoplastyce stawów kolanowych i biodrowych; po rekonstrukcji więzadeł stawu kolanowego ACL, złamania, zwichnięcia rehabilitacja Gdańsk neurologiczna- po zabiegach neurochirurgicznych, uszkodzenie rdzenia kręgowego, po wylewach do mózgu, przy chorobie Parkinsona, rehabilitacja Gdańsk Wrzeszcz dla dzieci np. mózgowe porażenie dziecięce, przy reumatoidalnym zapaleniu stawów, rehabilitacja po mastektomii dla kobiet, rehabilitacja ortopedyczna po endoprotezach, po artroskopia Gdańsk, zwichnięciach. rehabilitacja neurologiczna po nowotworach mózgu, urazach czaszkowo-mózgowych i zabiegach neurochirurgicznych. Gabinet mieści się w Gdańsk Zaspa rehabilitacja zaś pracownicy reprezentują najwyższe umiejętności i zaangażowanie.
W http://medfizjo. pl/ spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających Klientów z rehabilitacja Gdańsk nfz.

Szczegóły strony medfizjo.pl:

Komentarze do strony: medfizjo.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę medfizjo.pl

Fizjoterapia Gdańsk
Fizjoterapia Gdańsk
Fizjoterapia Gdańsk
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: