Dodano dnia: 11.09.2016 o godz: 0:26 | Numer ID: 4823
Link nie działa/spam ?

Masaż Sopot

Masaż Sopot klasyczny jest to zespół różnych technik i chwytów manualnych. Techniki http://domowarehabilitacja. com/ obejmują połączenie masażu leczniczego oraz masaż Sopot relaksacyjnego.
Celem jest zadziałanie na układ ruchu a więc mięśnie, torebki stawowe, kości oraz skórę, tkankę łączną i tłuszczową. Oraz na zakończenia nerwowe w skórze, a także na drodze odruchowej na układ krwionośny, nerwowy, chłonny i narządy wewnętrzne.
Masaż Sopot klasyczny ma bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie. To idealne rozwiązanie dla osób chcących poprawić swoją ogólną kondycję psychiczną jak i fizyczną. Osoby żyjące w stresie, przemęczone pracą -to dla nich właśnie idealnym rozwiązaniem jest poddanie się regularnym masażom, dzięki którym zredukują kumulujące się napięcie w mięśniach.
Masaż Sopot w http://domowarehabilitacja. com/ działa przeciwbólowo polepsza odżywianie tanek i regeneruje mięśnie bo tkanki są lepiej ukrwione przez co szybciej są zaopatrywane w tlen i substancje odżywcze. Masaż Sopot reguluje napięcie mięśniowe, poprawia istniejące zmiany układu kostnego, a także przyspiesza przemianę materii, relaksuje i odpręża.
Program terapii po endoprotezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego
Endoprotezoplastyka stawu jest to zabieg, który polega na wycięciu zwyrodniałych części stawu i zastąpieniu ich sztucznymi. Operacja najczęściej dotyczy stawów: biodrowego i kolanowego. Poprzez sprawdzonych fizjoterapeutów dajemy Pacjentowi właściwą terapię i szansę na powrót do zdrowia.
Najważniejszym działaniem po zabiegu jest powrót do sprawności fizycznej. Jak najszybciej należy wdrożyć fizjoterapię, dzięki której chory będzie mógł być w pełni samodzielny. Ćwiczenia stosowane również przed operacją, pozwalają na krótszą rekonwalescencję po zabiegu. W ramach rehabilitacji otrzymują Państwo kompleksową opiekę nad Pacjentem z zakresu diagnostyki i prowadzenia fizjoterapii. Rehabilitacja w http://domowarehabilitacja. com/ prowadzona jest metodami fizjoterapeutycznymi.

Szczegóły strony domowarehabilitacja.com:

Komentarze do strony: domowarehabilitacja.com

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę domowarehabilitacja.com

Masaż Sopot
Masaż Sopot
Masaż Sopot
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: